AYÇA VARLIER’DEN ‘TAHİR İLE ZÜHRE’ MÜZİKALİ!

By

MÜZİKAL TUTKUNLARI

“TAHİR ile ZÜHRE”NİN TANITIM KONSERİNİ KAÇIRMAYIN!

Türkiye’de ilk kez “Off-Broadway” yöntemini uygulayarak bir müzikali gösterime girmeden önce konser formatında seyirciyle buluşturacak olan “Tahir ile Zühre” müzikali, sanata destek olmak isteyen herkesi bekliyor! Özgün bir Anadolu masalı üzerine kurulan “Tahir ile Zühre” müzikalinin 19 Aralık Salı akşamı, Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleşecek tanıtım konserini izlemeye gelen sanatseverler, hem muhteşem bir gösteriye tanıklık edecek hem de müzikal için çok anlamlı bir desteğe imza atacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usta kalem Şefik Onat tarafından yazılan, Eylem Pelit’in bestelediği “Tahir ile Zühre” müzikali için Türkiye’de ilk kez “Off-Broadway” yöntemi uygulanacak. Toplam süresi yaklaşık 2,5 saat olan müzikal, seyircisiyle önce, tüm oyuncuların sahne alacağı 90 dakikalık bir konser aracılığıyla buluşacak. Tamamen “Broadway matematiği” ile yazılmış ve bestelenmiş olmasıyla dikkatleri üzerine çeken “Tahir ile Zühre” müzikalinin 19 Aralık Salı akşamı Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleşecek tanıtım konseriyle, oyunun müzikal olarak sahnelenebilmesi için gerekli desteği bulması amaçlanıyor. Konseri izlemeye gelen sanatseverler, hem muhteşem bir gösteriye tanıklık edecek hem de “Tahir ile Zühre” müzikali için çok anlamlı bir desteğe imza atacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duygu Varlıer’in yapımcılığını, Onur Turan’ın yönetmenliğini üstlendiği müzikalin oyuncu kadrosunda; Ayça Varlıer, Barbaros Büyükakkan, Seyyal Taner, Renan Bilek, Can Bora Genç, Kenan Dağaşan ve Zafer Erdaş yer alıyor. Usta kalem Şefik Onat tarafından yazılan müzikalin besteleri Eylem Pelit’in, kreatif iletişim direktörlüğü Aslı Varlıer Pelit’in, koreografisi ise Nur Sonbahar’ın imzasını taşıyor. Mekân sponsorluğunu Zorlu PSM’nin üstlendiği müzikalin sanatçı kostümlerinin sponsorluğu, aynı zamanda kostümleri hazırlayan Arzu Kaprol’e, orkestra kostümlerinin sponsorluğu Hatemoğlu’na, medya sponsorluğu ise Best FM’e ait. Konser günü gerçekleşecek kokteylin sponsorluğunu Traxys, yayım sponsorluğunu ALFA Yayıncılık, web tasarım sponsorluğunu Novabis, davetiye dağıtım sponsorluğunu ise Aktif Dağıtım üstleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Tahir ile Zühre” müzikalinin tanıtım konseri; 19 Aralık 2017, Salı akşamı saat 20.30’da Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde izlenebilir. Konser biletleri, Biletix’te, zorlupsm.com’da ve Zorlu PSM gişelerinde!

 

                                  

İlginizi Çekelebilir