MUTLULUK ZAMANI

By

MUTLULUK ZAMANI’NIN BERLİN VE BRÜKSEL GALALARINA YOĞUN İLGİ!

Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı “Mutluluk Zamanı” filminin Berlin ve Brüksel galalarına seyirci yoğun ilgi gösterdi.

Mutluluk Zamanı sinema filminin oyuncuları Berlin seyircisiyle Cineplex Alhambra Sinemasında gerçekleşen galada bir araya geldi. Gecede Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt ve yönetmen Şenol Sönmez, Berlinli’lerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Filmi seyirciyle birlikte izleyen oyuncular ardından sahneye çıkarak gelen soruları cevapladı. Berlin’de olmaktan mutluluk duyduklarını belirten oyuncular, seyircilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mutluluk Zamanı’nın 15 Kasım’da ise Brüksel galası gerçekleşti. Yoğun katılımın olduğu galada Elçin Sangu, Barış Arduç ve Cengiz Bozkurt gösterim öncesi seyirciyle bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

SAMSUN İÇİN ‘MUTLULUK ZAMANI’!

Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt’un üstlendiği Mutluluk Zamanı’nın Samsun galası önceki gün gerçekleşti.

Türkiye turnesinde gittikleri her şehirde büyük bir coşkuyla karşılanan Elçin Sangu, Barış Arduç ve yönetmen Şenol Sönmez’i Samsun’da da oldukça kalabalık bir hayran kitlesi karşıladı. Samsun Piazza Avm’de gerçekleşen gösterim öncesi buluşmada oyuncular, seyircilerle selfie pozu çekti. Gösterim öncesi salonları tek tek gezerek seyircilere teşekkür eden Arduç ve Sangu ardından hayranlarıyla birlikte filmi izledi.

Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaryosunu  ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı film 10 Kasım’da seyirciyle buluştu.

‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye

Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı  ‘Mutluluk Zamanı’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi ‘Mükemmel’ hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Künye:

Yapım: NuLook

Yapımcı: Muzaffer Yıldırım

Yönetmen: Şenol Sönmez

Senaryo: Buğra Gülsoy-Ali Erkan Ersezer

İdari Yapımcı: Vural Turunç

Görüntü Yönetmeni:  Cengiz Fazlıoğlu

Türü: Romantik Komedi

Oyuncular: Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Levent Öktem, Dila Bayrak

Leave a Comment

İlginizi Çekelebilir