MARTILARIN EFENDİSİ FİLMİNİN GALASI YAPILDI!

By

Merakla beklenen ‘Martıların Efendisi’ filminin galası Kanyon’da yapıldı. Galaya çok sayıda ünlü isim katılırken film büyük beğeni topladı.

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, senaryosunu Meriç Demiray’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturuyor.

22 Aralık’ta izleyicisiyle buluşacak olan ‘Martıların Efendisi’ filminin konusu ise,
İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam sürmekte olan bir adamdır. Yıllardır beklediği birisi vardır. En sonunda beklediği misafir çıkagelir. Beyazlar içinde, bir masaldan çıkmış gibi kıyıya vuran bir kadın MEF’in bütün hayatını değiştirecektir. Ancak MEF bu bütün umutlarını yüklediği misafir tarafından bir hayli sarsılacaktır. Zira bu kadın MEF’nin saf ve temiz dünyasından etkilense de onu gerçek dünyayla, acı bir tecrübeyle tanıştıracaktır…
Kadrosunda Timuçin Esen, Nejat İşler, Barış Yıldız, Hakan Kurtaş ve Ezgi Coşkun’un da yer aldığı filme Sarp Akkaya, Aras Bulut İynemli, Mehmet Esen ve Ezel Akay gibi başarılı oyuncular konuk oldular.

Galaya Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Şenler, Rıza Kocaoğlu, Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Yiğit Özşener, Ekin Türkmen, Nergis Öztürk, Cemal Toktaş, Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız, Serhan Onat, Serel Yereli ve Bestemsu Özdemir gibi ünlü isimler katıldı.

İlginizi Çekelebilir