“DÜĞÜM SALONU” FİLMİNİN GALASI YAPILDI!

By

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yılın en olaylı düğünü “DÜĞÜM SALONU” Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşen özel gösterimiyle, ilk seyriciyle buluşmasını gerçekleştirdi. Alkışlar ve tezahüratlarla salona giren film ekibi, sonuna kadar kahkahalarla izlenen filmin finalinde uzun uzun tebrikleri kabul etti. İzmir Marşı’yla final yaparak alkışları toplayan “Düğüm Salonu”, adeta İzmir’in Buca semtinde çekilmesinin hakkını verdi.

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği BKM yapımı “Düğüm Salonu”, Profilo ana desteğiyle 16 Mart’ta sinemalarda!

YILIN EN OLAYLI DÜĞÜNÜNE ÜNLÜLER AKIN ETTİ!

Senaryosunu Şahin Irmak’ın yazdığı, Hakan Algül’ün yönettiği “Düğüm Salonu” oyuncuları 13 Mart Salı günü gerçekleşen özel gösterimde, filmi davetlilerle birlikte ilk kez izledi. Kimsenin evlenemediği bu sıra dışı düğün hikayesini izlemeye gelenler arasında Hayko Cepkin ve Aslı Kula, Yılmaz Vural ve ailesi, Asena Tuğal, Nevra Serezli, Göksel Kaya (Atatürk’e benzeyen adam), İlker Kızmaz ve Aslı Kızmaz, Gülhan Tekin, Güldüy Güldüy çocuk ekibi, Korhan Herduran, Mahir İpek, Ersin Korkut, Bedran Güzel, Bülent Emrah Parlak ve eşi Burcu Gönder Parlak, Saba Tümer, İbrahim Büyükak, Buray, Can Bonomo, Murat Eken, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu ve Gülenay Kalkan, Sarp Apak, Gülay Afşar, Enis Arıkan, Ezgi Mola, Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, Damla Colbay, Emre Can Polat, Emre Taştekin, Tuğçe Karabayır, Uğur Bilgin gibi isimler vardı.

Yönetmen Hakan Algül ve filmin oyuncuları Şahin Irmak (Serkan) , İrem Sak (Hülya) , Gonca Vuslateri (Buse) , Onur Buldu (Oğuz), Duygu Yetiş (Nermin), Doğancan Sarıkaya (Osman),  Hakan Bulut (Foto İso), Beyti Engin (Davut), Toprak Sağlam (Müjde), Salih Kalyon (Cemil), Ayşenil Şamlıoğlu (Nebahat), Evren Duyal (Ayten), Hakan Alkın (Levent), Bilge Şen (Züleyha), Murat Karasu (Yaşar), Güneş Hayat (Füsun), Gazanfer

“Düğüm Salonu” Kısa Hikaye:

Sizinle aynı gün, aynı yer, aynı saatte eski sevgilinizin de yan salonda evlendiğini görürseniz ve karşılaşırsanız ne olur? İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır! Düğün geceniz düğüm gecesine, düğün salonu “Düğüm Salonu”na dönüşür.

Yılın en çok beklenen komedi filmi Düğüm Salonu’nun başrollerini Şahin Irmak, İrem Sak, Gonca Vuslateri ve Emre Karayel paylaşıyor. Mizahı ve aksiyonu yüksek bu filmin yönetmenliğini Eyyvah Eyvah serisinden tanıdığımız ünlü yönetmen Hakan Algül üstleniyor.

16 Mart’ta sinemalarda!

İlginizi Çekelebilir