“DELİHA 2”YE KAHKAHALI PEK İYİ!

By

Gupe Özay’ın deli, çok samimi ve hataları bile iyiliğe dönüşen karakteri Zeliha, nam-ı diğer DELİHA, ikincisiyle 12 Ocak Cuma günü yeniden seyirciyle buluşuyor.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Deliha 2”nin özel gösterimi, Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşti.

Film ekibinin tam kadro katıldığı özel gösterimde Yılmaz Erdoğan, Berfin Erdoğan, Barış Arduç, Buğra Gülsoy, İbrahim Büyükak, İrem Sak, Can Bonomo, Ayta Sözeri, Güldüy Güldüy çocuk ekibi, Ersin Korkut, İlker Kızmaz ve eşi Aslı Kızmaz, Korhan Herduran ve Aslı İnandık, Doğa Rutkay ve eşi Kerimcan Kamal, Mahir İpek, Alper Kul, Onur Buldu, Şirin Sever, Tarık Ünlüoğlu, Gülenay Kalkan, Gülay Afşar, Eylül Öztürk ve Barış Kenan Özkan, Derya Uluğ, Cem Belei ve Zehra Yılmaz da vardı.

Başından sonuna kahkahalarla izlenen filmin ardından Gupse Özay, Eda Ece, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Özlem Akınözü ve Mert Öner basınla bir araya geldi. Gupse Özay: “Şu an yeni izlemeden çıktık, ben izlemiştim daha önce ama hepberaber izleyince insan bir duygulanıyor gerçekten. Çok eğlenmişiz” cümlelerini kurdu.

İlginizi Çekelebilir