DAHA’NIN İSTANBUL GALASI GERÇEKLEŞTİ

By

Onur Saylak’ın yönetmenliğini yaptığı DAHA filminin galası geçtiğimiz akşam Deniz Private Cinecity Etiler’de gerçekleşti. Hakan Günday’ın romanından uyarlanan, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan ve genç oyuncu Hayat Van Eck’in paylaştığı, Ay Yapım imzalı DAHA’nın galasına  televizyon, sinema ve edebiyat dünyasının ünlü simaları yoğun katılım gösterdi. 12 Ocak Cuma günü gösterime girecek film, galaya gelen seçkin konukların büyük beğenisini topladı.

Hakan Günday’ın 17 dile çevrilmiş kitabı DAHA’dan esinlenen, Ay Yapım’ın yapımcılığını, b.i.t arts’ın ortak yapımcılığını, Onur Saylak’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘DAHA’nın vizyon yolculuğu geçtiğimiz akşam gerçekleşen galayla başladı.

Yurtiçi ve yurtdışı festivallerinde geçirdiği ödüllerle dolu yolculuğu tamamlayan film, 12 Ocak 2018 tarihinde vizyona girmeden önce gala izleyicisiyle buluştu.

Sanat, medya ve iş dünyasından önde gelen isimlerin bir araya geldiği geceye; Bergüzar Korel & Halit Ergenç, Berrak Tüzünataç & Birkan Sokullu, Boran Kuzum, Defne Kayalar& Ali Bilgin, Dilan Deniz Çiçek, Gökçe Bahadır, Güven Kıraç, Hilal Saral, İbrahim Selim, Murat Eken, Pınar Deniz, Selin Şekerci & Kaan Taşaner, Şebnem Bozoklu, Şükran Ovalı, Yıldıray Şahinler ve Zerrin Tekindor gibi pek çok ünlü isim katıldı.

Yurtiçi ve yurtdışındaki pek çok festivalden ödüllerle dönen filmin oyuncuları Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat Van Eck, Turgut Tunçalp, Ahmet Melih Yılmaz kırmızı halıda yönetmen Onur Saylak ve yazar Hakan Günday ile birlikte poz verdiler.

İlginizi Çekelebilir