BURAK ÖZÇİVİT ÇILGINLIĞI!

By

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar, İstanbul’daki ilk AVM’sinin tanıtımı için Burak Özçivit’in oynadığı ve hem Türkiye hem de Körfez ülkelerinde yayınlanan reklam filmi sonrası, Emaar Square Mall’da hayranlarıyla buluştu. 480 bin başvuru arasından seçilen şanslı 100 kişi doğum günü yaklaşan Burak Özçivit’i hediyelerle karşılarken, Dubai’li bir hayranı ise tam 4.123 kilometre yol kat ederek ünlü oyuncu ile tanışmak için Emaar Square Mall’a geldi.

Arap dünyası başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde geniş hayran kitlelerine sahip olan Burak Özçivit, önceki gün marka yüzü olduğu Emaar Square Mall’da hayranlarıyla bir araya geldi. Emaar tarafından İstanbul’un tanıtım elçisi seçilen Burak Özçivit, iki reklam filmi için kamera karşısına geçerken, Şubat ayında da 3. reklam filminin çekimleri için Dubai’ye gideceği öğrenildi.

Özçivit’le özçekim için 4.126 kilometre yol kat etti

Son dönemlerde çektiği filmlerle adından söz ettiren Burak Özçivit için, bu kez hayranları video çekti. Hayranları Özçivit için almak istedikleri yeni yıl hediyeleri ile ilgili olarak Emaar Square Mall içinde kurulan videobooth’larda videolar çektiler. Yapılan başvurular sonrası seçilen 100 kişiyle bir araya gelen Burak Özçivit, hayranlarıyla tanışıp, keyif dolu zaman geçirdi.

Çok kısa bir sürede tam 480 bin başvuru gerçekleşirken, sadece 100 şanslı hayranı, Özçivit’le tanışma fırsatı buldu. İstanbul haricinde, Anadolu’nun pek çok ilinden de büyük bir heyecanla tanışmaya gelen Burak Özçivit hayranları arasında en dikkat çekeni ise, Dubai’den 4.126 kilometre yol kat ederek gelen Özçivit hayranı oldu. Burak Özçivit ile tanışan ve özçekim gerçekleştiren Dubai’li hayranın mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Doğum günü 24 Aralık olan Burak Özçivit’in bu önemli gününü unutmayan hayranları, ünlü oyuncuya vermek için hediyelerle gelmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Dubaili hayranlarımla da buluşmak için sabırsızlanıyorum

Hayranlarıyla buluşma öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelerek kendine yöneltilen soruları cevaplayan Burak Özçivit, ”Bu yıl dizi olmadığı için kendimi rahatlıkla reklam filmine ve sinema filmlerine ayırdım. Şubat ayında yine Dubai’de olacağım. İlk gittiğimde beni çok güzel karşılamışlardı. Oradaki sevenlerimle yeniden buluşmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

İlginizi Çekelebilir