“ADI: ZEHRA”NIN KADROSUNA SÜRPRİZ İSİMLER KATILDI!

By

Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan “Adı: Zehra…” dizisinin başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve Hatice Aslan paylaşıyor. Çekimleri Amerika/New York ve Almanya’nın Frankurt kentinde başlayan dizide oyuncuların uyumları ve neşeli tavırları dikkat çekti. Almanya çekimlerinin ardından İstanbul’a döneceklerini söyleyen oyuncular, “Yeni projemiz için heyecanlıyız. Güçlü hikayeye ve kadroya sahip diziyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Bekir Baran Sıtkı tarafından senaryolaştırılan projenin, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Adı: Zehra…” dizisi yakında FOX’da ekrana gelecek.

Adı: Zehra” dizisinde Seda Güven “Ceren”, Emre Kıvılcım ise “Genco” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Çekimleri hem Almanya, hem Amerika’da başlayan ve başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ve İnanç Konukçu’nun paylaştığı yeni dizi için şimdiden nefesler tutuldu.

İlginizi Çekelebilir