TİYATROADAM BU HAFTA İKİ OYUNLA İKİ YAKADA…

By

TİYATROADAM BU HAFTA İKİ OYUNLA İKİ YAKADA…

TİYATROADAM BU HAFTA SALI GÜNÜ 20:30’DA “İNTİHARIN GENEL PROVASI” OYUNUYLA MECİDİYEKÖY’DE, TRUMP KÜLTÜR VE GÖSTERİ MERKEZİ’NDE VE ÇARŞAMBA GÜNÜ DE “KAFKAS TEBEŞİR DAİRESİ” İLE KADIKÖY’DE, BABA SAHNE’DE OLACAK.

Eğlenceli, coşkulu tarzı ve yüksek performansıyla 11. sezonuna giren Tiyatroadam,Duşan Kovaçeviç’in kara mizah tarzında kaleme aldığı, Emrah Eren’in yönettiği, Erdem AkakçeFatih KoyunoğluKadir Çermik ve Selen Öztürk’ün oynadığı “İntiharın Genel Provası” oyunu ile her Salı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde saat 20:30’datiyatroseverlerle buluşacak. Bu alaycı ve sarsıcı sistem eleştirisinin dekor ve kostüm tasarımında Barış Dinçel, ışık tasarımında Yakup Çartık koreografisinde Gizem Erdem, müziklerinde ise Tevfik Kulak var.

Seyirciyi ilginç bir maceraya sürükleyen ve şaşırtıcı finaliyle dikkat çeken “İntiharın Genel Provası” ayrıca 5-12-19-26 Aralık (Her Salı), Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’ndeolacak. 02 Aralık Cumartesi 20:30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde, 07 Aralık Perşembe 20:00’da Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde ve 18 Aralık Pazartesi20:00’da İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde, 24 Aralık Pazar 20.00’da AnkaraODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu‘nda olacak. Oyunun biletlerini ilgili sahnelerin gişelerinden veya Biletix’ten alabilirsiniz.

Tiyatroadam’ın yüksek performansıyla, Can Yücel‘in kendine has, eşsiz Türkçesi, Ümit Aydoğdu‘nun dinamik, modern rejisiyle sahnelenen, temposu hiç düşmeyen, soluk soluğa bir Brecht masalı “Kafkas Tebeşir Dairesi”nin oyuncu kadrosunda Baransel Gürsoy, Deniz Özmen, Ediz Akşehir, Esra Şengünalp, Gökhan Azlağ, Pelin Bölükbaş, Rana Büyükyılmaz ve Serdar Akülker, hareket düzeninde Gizem Erdem, ışık tasarımında iseYakup Çartık yer alıyor.

İzleyenleri soluk soluğa bir kovalamacanın, heyecanlı bir serüvenin içine çeken “Kafkas Tebeşir Dairesi”, bu Çarşamba ve hafaya Çarşamba 20:30’da Baba Sahne’de olacak. Ayrıca 1 Aralık Cuma 20:30’da Kocamustafapaşa Çevre Tiyatroasu‘nda, 10 Aralık Pazar18:00’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, 14 Aralık Perşembe 20:30’da Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu‘nda, 15 Aralık Cuma 20:30’da Mersin Yenişehir Kültür Merkezi Barış Salonu‘nda,16 Aralık Cumartesi

Leave a Comment

İlginizi Çekelebilir