Kalk Gidelim

By

“KALK GİDELİM” DİZİSİNDE SÜRPRİZ OYUNCU; GÖKHAN TEPE

Güçlü oyuncu kadrosu ve bol kahkahalı tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çeken dizide Gökhan Tepe de kamera karşısına geçti.

Kalk Gidelim, ekran başında eğlenceli vakit geçirmek ve günlük hayatın yorgunluğunu atmak isteyenler için 18 Kasım Cumartesi günü itibariyle TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor…

İlk bölümüyle ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizinin konuğu ise sevilen sanatçı Gökhan Tepe olacak. Dizinin ilk bölüm çekimlerine eşlik eden Tepe, “İlk bölüm konuğu olmam beni ayrıca heyecanlandırdı. Çekimler sırasında çok keyif aldım ve eğlendim” dedi.

Yönetmen koltuğuna Hatice Memiş’in oturduğu, hikayesi Güliz Kucur’a ait olan, senaryosunu ise Baykut Badem’in ve ekibinin kaleme aldığı “Kalk Gidelim” dizisi köyünü ve ailesini terk edip İstanbul’a giderek zengin bir yaşam süren Mustafa Ali’nin iflas etmesi sonucu köye dönüşünü komik biçimde ele alıyor. Bakalım İstanbul’da yaşadığı sürece ailesini arayıp sormayan Mustafa Ali’yi köyde neler bekliyor?

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak’ın başrollerini paylaştığı TRT 1’in iddialı projesi Kalk Gidelim’de Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Can Kıran, Alican Okumuş, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir ve Sena Çakır gibi birçok oyuncu yer alıyor.

Güçlü kadrosuyla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan Kalk Gidelim’in ekran yolculuğu 18 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Künye:

Yapımcı: Eyüp Üstün

Yönetmen: Hatice Memiş

Senaryo: Baykut Badem, Güliz Kucur, Hazan Toma

Hikaye: Güliz Kucur

Yapım: STAFF FİLM

Oyuncular: Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Can Kıran, Alican Okumuş, Onur Seyit Yaran, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir ve Sena Çakır gibi birçok oyuncu yer alıyor.

Leave a Comment

İlginizi Çekelebilir